-

Katuste värvimine

Katuse värvimine lisab majale kaitset ja välimust

Katuse puhastamise ja värvimisega on võimalik oluliselt pikendada katuse eluiga ja lisada uut ning värsket välimust tervele majale.

 

Värvime nii kivi-, plekk kui ka eterniitkatuseid.

Katuse värvimine

 

Meie poolt teostatav katuse värvimine sisaldab tavaliselt järgmisi etappe:

  1. Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine
  2. Katusepinna põhjalik värvimiseelne puhastus survepesuritega
  3. Katuse seisukorra hindamine ja vajadusel parandustööde teostamine (katkiste katusekivide vahetamine, mõrade hermetiseerimine jms)
  4. Värvimist mitte vajavate detailide (katuseaknad, korstnad, antennid, rennid) katmine maalrikilede ja -teipidega
  5. Kruntvärvikihi peale kandmine (ainult plekk-katuse puhul)
  6. Katuse värvimine kõrgsurve värvipritsiga (2 värvikihti). Värvipritsi kasutamine tagab värvikihi ühtlase jaotumise ja täielikult kaetud katusepinna.

          NB! Kõigile meie poolt tehtud värvimistöödele anname garantii 3 aastat!


     Kivikatuse värvimine

Aastate jooksul koguneb kivikatuse pinnale sammal, mis tekitab katusekividesse mikrolõhesid.ja avab seeläbi tee niiskusele. Talvel katusekivi pooridesse ja pragudesse kogunenud niiskus jäätub, põhjustades katusekivide murenemist ning purunemist. Hooldamata katus võib sattuda halba seisukorda juba lühikese aja jooksul. Õigel viisil kaitstud katus püsib kaua ilusana ja puhtana.

 Kivikatuse värvimine

Värvimine taastab kivikatuse algupärase kaitse ja annab uue ning värske ilme. Tihti on värvimine sobilik ja ka majanduslikult vägagi mõistlik alternatiiv uue katuse paigaldamisele.

 

Värvimistöid teostame tööstusliku kõrgsurve värvipritsiga, et tagada ühtlane ja korralik pinna katmine värviga. Värvina kasutame peamiselt ISONIT ROOF COATINGut või ISONIT RUBBER COATINGut. Tegemist on vett ja mustust hülgava, professionaalse katusevärviga, mis muuhulgas on väga vastupidav UV-kiirgusele ja oma elastsuse tõttu ka erinevatele temperatuurikõikumistele.

 

Plekk-katuse värvimine

Plekk-katuse materjalina laialt levinud tsinkplekk vajab värvimist kahel põhjusel. Esiteks vajab kaitset õhuke tsingikiht, mis hakkab meid ümbritseva keskkonna mõjude toimel (heitgaasid, soolad, sademed) sööbima ja teiseks näeb värvitud katus esteetiliselt kenam välja kui värvimata. Uus tsinkplekk-katus on soovitatav värvida hiljemalt paari aasta möödudes paigaldusest.

 

Enne värvimise juurde asumist puhastame katuse korralikult mustusest, roostest ja vanast värvist. Katusepinna puhastamiseks kasutame võimsaid survepesureid ja Tikkurila spetsiaalseid puhastusvahendeid PANSSARIPESU või VIVACLEAN. Enne värvimist on veel vaja puhastada roostesed kohad.

 

Peale põhjaliku puhastust järgneb katuse kruntimine (1 kiht) ja värvimine (2 kihti). Plekk-katuste kruntimiseks kasutame Tikkurila metallikruntvärvi KORROSTOP PLUS ning lõplikuks värvimiseks Tikkurila alküüdvärvi PANSSARIMAALI

 

Eterniitkatuse värvimine

Survepesuga on väga edukalt võimalik puhastada vanad eterniitkatused mustusest ja samblast. Eterniit läheb uuesti ilusaks ja valgeks ning ei purune ega mõrane pesemise käigus.

Katuse paremaks säilimiseks on soovitatav eterniitkatus ka uuesti üle värvida. Katusevärv on paks ja kummitaoline elastne kiht, mis kaitseb katust väga hästi. Katust värvitakse kaks korda, parema tulemuse saamiseks kasutame kõrgsurve värvipritse.

Eterniitkatuse värvimine

Etereniidi jaoks oleme tavaliselt teinud valiku kahe värvi hulgast – NORDSJÖ TAGAMALING või RUBBER ROOF COATING.

     

     Saada meile hinnapäring:

        Vastame päringule 24h jooksul ja teeme Sulle hea pakkumise!

 

Toetajad

1. detsembrist 2012 30. novembrini 2013 aitas Clean Investment OÜ-l põhivara soetada ning turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.

 

 

Garantii

Anname töödele alati 100% rahuolu garantii.

 

Kui peaks juhtuma, et leiate tööde teostamisel puudusi, siis lubame need viivitamatult kõrvaldada või maksame raha 100% tagasi.

 

Katuse värvimistöödele anname garantii 3 aastat!