-

Lumekoristus katustelt

PUHASTAME TEIE KATUSED LUMEST KIIRELT JA OHUTULT!

 

Tuleme Teile meeleldi appi ja puhastame Teie katuse liigsest lumest ja jääpurikatest.

 

Võite olla kindlad, et meie kogenud lumetõrjujad hoolitsevad

Teie katuse eest hästi. Võidetud ajaga saate

teha midagi, mis Teile tõeliselt meeldib - näiteks juua

kamina ees kuuma kakaod!

 

Tööde tellimine ja konsultatsioon:

Siim Jõgi / Hooldusjuht

53 329 176

siim@katusehooldus.ee

 

 

TÖÖDE HINNAD:

Jääpurikate ja lume eemaldamine viilkatustelt või raskesti ligipääsetavatest kohtadest (kõrgtöödele spetsialiseerunud alpinistid)

 25€ / tund
Lamekatuste puhastamine lumest  20€ / tund
Lumekoristus maapinnal traktoriga (Bobcat) 33€ / tund
Lume äravedu Hind kokkuleppel

 *Iga objekt on unikaalne, seetõttu tasub kindlasti küsida personaalset hinnapakkumist. Hindadele lisandub KM 20%

 

LOE LÄHEMALT:

 

Õigeaegne katuse puhastamine aitab ennetada mitmeid võimalikke probleeme.

Koristamata lumega on üheks ohuks katuse sissevarisemine või kahjustumine, aga veelgi tõenäolisemalt esineb ilmade soojenedes sulaveest tekkivaid niiskuskahjusid hoonekonstruktsioonile ja inimeste varale. Kortermajade viimaste korruste kodudele tekkinud veekahjustused on tihti tingitud sellest, et lume sulaveele ei ole tagatud korralikku äravoolu.

 

  •          Jäätudes võib pragudesse kogunenud niiskus lõhkuda Teie katusekatte materjali, mis omakorda toob kaasa niiskuse- ja veekahjustused terves majas.

  •          Lumi on koormuseks tervele majale ja võib tekkida kontsruktsioonide paindumist või lausa purunemist.

  •          Katuselt alla kukkuv lumi või jääpurikad on suureks ohuks inimestele, autodele või muudele majaümbruses olevatele objektidele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ohutus eelkõige

Juhul kui hoone omanikul puudub nõuetekohane turvavarustus ja muud tööohutuse tagamiseks vajalikud vahendid, siis on soovitav tellida katuse lumekoristustööd sellele spetsialiseerunud ettevõttelt, kellel on vajalik tehnika ning kogenud tööjõud.

 

Tuleme teile meeleldi appi ja puhastame teie katused lumest kiirelt ja ohutult. Võite olla kindlad, et meie lumetõrjujad hoolitsevad teie katuse eest hästi. Võidetud aja saate kasutada millekski, mis teile tõeliselt meeldib!

 

Kas teadsid, et...

 

  • ...kui kuni 30-kraadisel katusel on pool meetrit veidi seisnud lund, siis see kaalub keskmiselt 80 kilo ruutmeetri kohta.
  • ...Kui kuni 30-kraadisel katusel on pool meetrit nädalate või kuude kaupa seisnud vana lund, siis see kaalub keskmiselt 120 kilo ruutmeetri kohta.
  • ...Kui kuni 30-kraadisel katusel on pool meetrit märga lund, siis see kaalub keskmiselt 160 kilo ruutmeetri kohta. Siis võib juhtuda, et näiteks 140-ruutmeetrine katus peab kandma korraga üle 20 tonni lund. Võrdluseks – see on, nagu rõhuks teie maja katust 15 keskmist sõiduautot.
Meie hooldustööd panevad Sinu maja taas naeratama.
Puhas investeering oma kinnisvarasse!

SAADA MEILE HINNAPÄRING:

Vastame päringule 24h jooksul ja teeme Sulle hea pakkumise!

  

Toetajad

1. detsembrist 2012 30. novembrini 2013 aitas Clean Investment OÜ-l põhivara soetada ning turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.

 

 

Garantii

Anname töödele alati 100% rahuolu garantii.

 

Kui peaks juhtuma, et leiate tööde teostamisel puudusi, siis lubame need viivitamatult kõrvaldada või maksame raha 100% tagasi.

 

Katuse värvimistöödele anname garantii 3 aastat!